Montaż

Montaż drzwi i okien - OKNA I DRZWI GAŁKOWSKI
Profesjonalne usługi montażu drzwi, okien, bram, rolet, moskitier

Nasi Klienci cenią sobie kompleksowość usług, a my cenimy sobie dostarczanie ich w najwyższej możliwej jakości. Do wszystkich sprzedawanych przez nas produktów – okien PCV, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, rolet, żaluzji, plis, rolet zewnętrznych czy bram garażowych – istnieje możliwość wykupienia opcji kompleksowego montażu – od pomiaru i wyceny po montaż.

Nasza ekipa montażowa wykonuje zlecenia na terenie całej Polski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno na prywatnych inwestycjach – budowach domów czy remontach mieszkań, jak również na dużych przemysłowych i publicznych inwestycjach jak budowy i remonty budynków biurowych i użyteczności publicznej.

Montaże wykonujemy w możliwe najmniej inwazyjny i uciążliwy sposób. Dbamy o bezpieczeństwo i higienę pracy oraz komfort zleceniodawcy. Nie angażujemy Klienta do niczego co nie jest niezbędne do powodzenia projektu – jeżeli korzystamy z usług podwykonawców – organizujemy ich pracę i bierzemy za nią odpowiedzialność oraz świadczymy naszym ponad 20 letnim doświadczeniem w dziedzinie montaży.

Sprzedaż i montaż - wieloletnia gwarancja
Montaż drzwi
Montaż okien
Montaż drzwi, okien, futryn
Przyjdź, zobacz, otrzymaj wycenę i złóż zamówienie
Radosław Gałkowski
Właściciel
Jagoda Imas
Dział sprzedaży
Mariusz Radzikowski
Dział sprzedaży
Odwiedź nas

ul. Traugutta 21
08-500 Ryki